Ladies and Gentlemen – Dear Music Lovers, in April 2017 The Guestbook was created. Thank you for visiting our website and memorable entry :)

Dodaj wpis

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
------------------------------------------
Klazula RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest:

VOXARTIS Magdalena Hudzieczek-Cieślar (ul. Zamkowa 8, 95-200 Pabianice).

Dane będą przetwarzane w celu opublikowania wpisu w Księdze Gości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do umieszczenia wpisu. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
8 entries.
Dorota i Maja DZIKOWSKA Dorota i Maja DZIKOWSKA from PABIANICE wrote on October 20, 2019 at 7:50 am:
Pamięć ludzka - jak wiadomo - bywa zawodna, niemniej jednak - nigdy nie jest za późno na słowa podziękowania i pochwały, które tyczyć się mają czegoś pięknego, a zwłaszcza miłego sercu, oku i uchu...., i takie właśnie słowa dodajemy dziś, jako podziękowanie do Festiwalu 2018', który, jak każdy, był wyjątkowy i niezapomniany, dla mnie i mojej córki Mai - Madeleine - dziękujemy z całego serca :)
Elżbieta Elżbieta from Pabianice wrote on October 8, 2019 at 4:29 pm:
Dziękuję Państwu za możliwość wysłuchania i obejrzenia GOLNA&MAHRAN TRIO. Wyjątkowej urody wokal i muzyka, cudne! Gratuluję Pani Magdalenie Hudzieczek-Cieślar wyboru uczestników, a to dopiero początek. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia, jeszcze tyle przed nami. Elżbieta
Anna i Andrzej Żeligowscy Anna i Andrzej Żeligowscy from Pabianice wrote on October 23, 2017 at 7:47 pm:
Dziękujemy za wspaniałe koncerty, które mogli wysłuchać Mieszkańcy Pabianic. Pani Magdalenie gratulujemy organizacji festiwalu i oczekujemy na kolejny dziewiąty w 2018 roku. Anna i Andrzej Żeligowscy
Jadwiga i Włodzimierz Krystek Jadwiga i Włodzimierz Krystek from Pabianice wrote on October 23, 2017 at 4:27 pm:
Dziękujemy za przepiękne wieczory z muzyką i śpiewem. Organizatorom (kłaniamy się nisko Pani Magdzie) gratulujemy doboru artystów, zapału i wytrwałości. Życzymy dalszych sukcesów oraz szerokiego gestu sponsorów. :) J&W Krystek
Dorota Dzikowska Dorota Dzikowska from PABIANICE wrote on October 22, 2017 at 11:51 am:
Dziękuję za wszystkie doznania i emocje, które dostarczają nam jesienną porą artystyczne występy muzyków. Dziękuję za możliwość chwilowego zatrzymania się, wysłuchania i refleksji, jakie niesie za sobą rozbrzmiewająca muzyka. Światowy festiwal, światowa muzyka, światowy poziom :)
Maja Dzikowska Maja Dzikowska from PABIANICE wrote on October 22, 2017 at 11:32 am:
Na pabianickim festiwalu Muzyka Świata można zobaczyć różne ciekawe instrumenty, np. szklaną harfę. Festiwal dał mi możliwość wysłuchania gry na tym instrumencie już po raz drugi. To niesamowite, że tak wiele, i tak ciekawych dźwięków można wydobyć ze szklanych kieliszków, z których zbudowany jest ten instrument. Występ bardzo mi się podobał i dziękuję Pani Magdzie ? ☀️ za to, że w naszym mieście mam możliwość uczestniczenia w tak wielu pięknych koncertach muzycznych. Do zobaczenia i "wysłuchania" za rok! ???
Zdzisław Baśnik Zdzisław Baśnik from Pabianice wrote on October 16, 2017 at 2:21 am:
Festiwal Muzyka Świata w Pabianicach to muzyka na bardzo wysokim poziomie wykonywana przez artystów z całego świata. To jest obecnie zaledwie ósmy festiwal i żaden z dotychczasowych festiwali nie był taki sam ! SUPER czekam z nie cierpliwością na kolejne festiwale. Nie bez znaczenia jest fakt, że każdy meloman i ciekawski uczestniczy bezpłatnie ! Z głębi serca dziękuję i życzę aby festiwal trwał do końca świata i jeden dzień dłużej !
Jacek Jacek from Ksawerów wrote on April 24, 2017 at 1:32 pm:
Wpadłem kilka lat temu zrobić kilka zdjęć do gazety. I nie od razu mnie ruszyło. Ale kolejne edycje przyciągnęły bogactwem oferty i aurą. Charyzma i determinacji Pani Magdy, stała się okazją do poznania świata muzyki (czy też "Muzyki Świata"), której nie miałbym okazji poznać w innych okolicznościach. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tak dużej ilości, tak różnych koncertów, w tak krótkim czasie - nie wiem, czy mamy tu podobny precedens w regionie. Festiwal zapisuje się historii złotymi zgłoskami. Dziękuję, za wszystkie emocje i za okazję do poznania ludzi, którzy czują podobnie.